Главная  |  О себе  |  Мои учителя  |  Конкурсы  |  Концерты  |  Творчество  |  Мои друзья  |  Разное  |  Контакты  |  Гостевая книга  | 

Поиск:
КОНКУРСЫ

МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УРСР МУЗИЧНЕ ТОВАРИСТВО УКРАЇНСЬКОЇ РСР

Логотип конкурса

ПРОГРАМА
ЗАКЛЮЧНОГО КОНЦЕРТУ ПЕРЕМОЖЦІВ ТРЕТЬОГО РЕСПУБЛІКАНСЬКОГО КОНКУРСУ
АРТИСТІВ ЕСТРАДИ

м. Київ. Палац культури "Україна" 6, 7, 8 листопада 1982 року

I відділ

І. Корольов Фантазія на тему пісень О. Пахмутової
"И ВНОВЬ ПРОДОЛЖАЕТСЯ БОЙ"
Виконує Державний естрадно-симфонічний оркестр УРСР
Головний диригент - А. АНУФРІЄНКО

Г. Мовсесян, вірші В. Г і н а
"РІДНА КРАЇНА"
О. Б ілаш, вірші Л. Рибалка
"Я ЖИЛ В ТАКИ Е БРЕМЕНА"
Виконує лауреат конкурсу (II премія),
студент Одеської державної консерваторії їм. А. В. Нежданової А. ОСКОМА
у супроводі Державного естрадно-симфонічного оркестру УРСР

П. Б р о в к о
"БРАТСТВО"
Виконує лауреат конкурсу (III премія),
артист Тернопільської обласної філармонії Б. ЄФРЕМОВ

В. С о ло в й о в-С є д о й, вірші А. Ч у р к і на
"ВЕЧЕР НА РЕЙДЕ"
Виконує дипломантка конкурсу,
солістка Херсонської обласної філармонії Н. ЄФІМЕНКО

"РУССКАЯ УДАЛЬ" (еквілібр на дробині)
Виконує лауреат конкурсу (II премія),
артист Укрконцерту О. КУШПІЛЬ.

Українська народна пісня
"ДУМА ПРО НЕВІЛЬНИКІВ"
Виконує дипломантка конкурсу,
студентка Донецького музично-педагогічного інституту Л. СКОРОПАДЮК

Ю. Яковлев
"САПЕР" (літературна композиція)
Виконують лауреати конкурсу (II премія),
артисти Волинської обласної філармонії Тетяна та Ігор АНДРУЩУКИ

Українська народна пісня
"ВЕЧІР НА ДВОРІ"
Виконує лауреат конкурсу (II премія)
вокально-інструментальне тріо Житомирської обласної філармонії
- Н. НЕДАШКІВСЬКА, О. КАШПЕРКО, А. ВАЛЬЧУК

М. Табачников, вірші Г. Строганова
"ЦВЕТОЧНИЦА АНЮТА"
Виконує дипломантка конкурсу,
солістка Укрконцерту Н. ЮРЧУК

ІЛЮЗІЯ І МАНІПУЛЯЦІЇ
Виконують лауреати конкурсу (І премія),
артисти Укрконцерту Галина і Степан САВКИ

М. Скорик
"НАРОДНИЙ ТАНЕЦЬ"
Виконує лауреат конкурсу (III премія)
інструментальний ансамбль Київського театру естради
Художній керівник - О. ШАПОВАЛ

Музика та вірші Ю. Михайлова
ПІСНЯ "КЛОУНА"
Виконує лауреат конкурсу (III премія),
артистка Київського театру єстради Н. РОЖКОВА
у супроводі інструментального ансамблю.

А. Б і з о в
ФАНТАЗІЯ НА ТЕМИ РОСІЙСЬКИХ НАРОДНИХ ПІСЕНЬ
Виконує лауреат конкурсу (І премія)
ансамбль народних інструментів "КОРОБЕЙНИКИ"
Харківської обласної філармонії
Художній керівник - лауреат Всесоюзного конкурсу артистів естради С. СЕРДЮК

К. Ко в ач, український текст 3. Банкової
"СПІВАЮ ВДЕНЬ, СПІВАЮ ВНОЧІ"
П.Дворський, вірші М. Б а ка я
"МІСЯЧНА ДОРОГА"
Виконують лауреати конкурсу (II премія),
Республіканського фестивалю мистецтв "Молоді голоси",
солістки Чернівецької обласної філармонії Лідія і Ауріка РОТАРУ
у супроводі вокально-інструментального ансамблю "ЧЕРЕМОШ"
(музичний керівник -О. ВІННИЦЬКИЙ) та Державного естрадно-симфонічного оркестру УРСР

II відділ

А. Мачаваріані.
грузинський танець "ДОЛУРІ"
Виконує лауреат конкурсу (І премія)
естрадно-інструментальний ансамбль Донецького державного музично-педагогічного інституту.
Художній керівник - лауреат Республіканського конкурсу імені М. В. Лисенка О. ЗАПОЛЬСЬКИЙ

Д. Муравьов, М. Л іч.
"ШІСТЬ ОРДЕНІВ" (літературна композиція)
Виконують лауреати конкурсу (III премія),
артисти Київського театру драми та комедії Валентина та Микола БАРАНОВИ

"ПЕРЛИНА" (пластичний етюд)
Виконує лауреат конкурсу (III премія),
артистка Чернівецької обласної філармонії Т. КЛЕЙМЬОНОВА

М. Некрич, вірші М. Алігер.
"БУТИ КОХАНОЮ"
Виконує лауреат конкурсу (III премія),
солістка Дніпропетровської обласної філармонії Л. КРИМОВА
у супроводі Державного естрадно-симфонічного оркестру УРСР Диригент -А. АНУФРІЄНКО

І.-С. Бах
"ВИПАДКОВА ЗУСТРІЧ, ЯКА МОГЛА Б І НЕ ВІДБУТИСЬ" (лірична хореографічна мініатюра)
Виконують лауреати конкурсу (III премія),
артисти Київського театру естради Л. ЛУПША і П. ВАСЮРА

В. П е р цо в, В. Іващенко
"МОНОЛОГ ТРОМБОНІСТА"
Виконує дипломант конкурсу,
артист Волинської обласної філармонії Г. ПАВЛИЧЕНКО

А. Жилінський, вірші І.Афанасьєва
"ЗАПРОШЕННЯ ДО КАЗКИ" Виконують лауреати конкурсу (II премія)
вокально-інструментальний дует Тернопільської обласної філармонії Любов і Віктор АНІСІМОВИ

УКРАЇНСЬКІ ВИТІВКИ
Виконують лауреати конкурсу (III премія),
учні Республіканського державного училища
естрадно-циркового мистецтва С. КАБАНОВ і Г. СТАСЕНКО

П. Дворський, вірші Т. Севернюк
"МАКИ ДЛЯ СИНА"
П. Теодорович, вірші С. Гімну
"Я ЧЕКАЮ"
Виконує лауреат конкурсу (І премія),
солістка Волинської обласної філармонії Л. САНДУЛЄСА

М. Кажлаєв
"ЖРИЦЯ"
Виконує лауреат конкурсу (II премія),
артистка Херсонської обласної філармонії Г. ШАБАРШИНА

Г. Книш,Вірші Я. Бєлінського
"ОРКЕСТР"
Г. Книш,вірші М. Лєрмонтова
"ЗВУКИ"
Виконує лауреат конкурсу (І премія)
вокальне тріо Донецької обласної філармонії Галина, Наталія і Ольга Книш
Акомпанує на гітарі - В.КАРАСЕНКО.
Партія ударних - Андрій КНИШ

"ДОБРИЙ НАСТРІЙ"
Виконує лауреат конкурсу (І премія),
артист Київського мюзик-холу С. КРУТИКОВ

Є. Смолін
"НУ, МЕДИЦИНА!"
Читає лауреат конкурсу (І премія),
артист Волинської обласної філармонії В. ЧИБАР

Р. П а у л с, вірші І. Р єзніка
"МОРЕ ЛЮБОВІ"
А. З лот н ик, вірші Ю. Рибчинського
"ГАЙ, ЗЕЛЕНИЙ ГАЙ>
Музика та вірші М. Мозгового
"МІЙ КРАЙ"
Виконує соліст Чернівецької обласної філармонії,
заслужений артист УРСР, лауреат Міжнародного конкурсу Н. ЯРЕМЧУК
у супроводі лауреата Республіканської комсомольської премії ім. М. Островського
вокально-інструментального ансамблю "СМЕРІЧКА"
(музичний керівник - О. СОКОЛОВ) та Державного естрадно-симфонічного оркестру УРСР.

І. Дунаєвський, вірші В. Лебедєва-Кумача
"ШИРОКА СТРАНА МОЯ РОДНАЯ"
Виконують всі учасники концерту
Диригент -А. АНУФРІЄНКО.

Режиссер програми Б.Г.Шарварко
Початок о 20 годині.

 

<<<  Оглавление          Продолжение  >>>

 

 

 

            TOP 100

Rambler's Top100 META - украинская поисковая система

Главная  |  О себе  |  Мои учителя  |  Конкурсы  |  Концерты  |  Творчество  |  Мои друзья  |  Разное  |  Контакты  |  Гостевая книга  | 

 

Hosted by uCoz